Qualcomm буде постачати процесори для систем активної допомоги водієві Volkswagen > Gercek Tesisat

Qualcomm буде постачати процесори для систем активної допомоги водієві Volkswagen

Дефіцит чипів знизив обсяги виробництва машин концерну Volkswagen, внаслідок чого компанії довелося поступитися першістю на ринку корпорації Toyota Motor. Проте європейський гігант активно шукає шляхи оптимізації свого бізнесу, роблячи ставку на електромобілі та автопілот. В другому випадку ключовим партнером Volkswagen може стати американська компанія Qualcomm.

Більш відома своїми телекомунікаційними рішеннями, Qualcomm не приховує амбіцій щодо освоєння автомобільного ринку, і тут великий контракт з компанією Volkswagen може стати серйозною підмогою в реалізації подібних планів. Як повідомляє Reuters з посиланням на публікацію в Handelsblatt, в середині квітня генеральний директор Volkswagen Герберт Дисс (Herbert Diess) відвідав штаб-квартиру Qualcomm у Сан-Дієго, і компанії домовилися про довгострокову співпрацю. Передбачається, що Qualcomm з 2026 року постачатиме для машин німецького концерну чипи з високим ступенем інтеграції, які ляжуть в основу систем активної допомоги водієві.

Перша фаза контракту передбачає співпрацю між двома компаніями терміном до 2031 року, а сума, яку Volkswagen виплатить за підсумками цієї стадії взаємодії, сягне 1 млрд євро.

Підкреслимо, що досі Volkswagen знаходилася у пошуку довгострокових партнерів на напрямі автоматизації керування транспортом. Програмне забезпечення вона збиралася розробляти спільно з Bosch, ранні експерименти демонстрували інтерес німецького гіганта до компонентів Mobileye – ізраїльської компанії, яку Intel в найближчому майбутньому має намір вивести на IPO. Не відмовляється Volkswagen і від використання чипів виробництва Samsung LSI.

admin

Наверх