Презентовано незвичайний електричний багі для бездоріжжя > Gercek Tesisat

Презентовано незвичайний електричний багі для бездоріжжя

Культове радіокероване багі Tamiya Wild One отримало збільшену версію, допущену для доріг загального користування. Про це повідомили на сайті Autoevolution.

Британська компанія The Little Car Company, яка створює зменшені копії ексклюзивних автомобілів, представила своє нове творіння – Tamiya Wild One Max. Це «доросла» версія радіокерованого багі 80-х.

Tamiya Wild One Max досягає 3,6 метра завдовжки та 1,9 метра завширшки. Дизайн багі у найдрібніших деталях повторює радіокеровану модель.

На Tamiya Wild One Max встановлені амортизатори Bilstein та пружини Eibach. Також багі оснащений гальмами Brembo на обох осях та 14-дюймовими позашляховими шинами Maxxis спереду та ззаду.

Автомобіль здатний підійматися на схил під кутом до 34,1 градуса. Також багі має кут з’їзду 50,8 градуса.

Усередині розміщено два ківшеподібні сидіння Cobra з чотириточковими пасками безпеки. Також усередині встановлений 5-дюймовий дисплей із захистом від вологи.

На авто встановлені вісім знімних акумуляторних блоків загальною місткістю 14,4 кВт.год. Вага багі становитиме близько 500 кг, а максимальна швидкість – 97 км/год.

Усього буде випущено лише 100 одиниць Wild One Max Launch Edition. Перші поставки клієнтам розпочнуться на початку 2024 року. Ціни будуть оголошені пізніше.

admin

Наверх