Презентовано найшвидшу та найдорожчу Honda в історії > Gercek Tesisat

Презентовано найшвидшу та найдорожчу Honda в історії

У Швейцарії представлено нову HondaJet Elite II. Третє покоління компактного бізнес-джету вже сертифіковане у США та надійде у виробництво з кінця 2023 року. Про це повідомляє офіційний сайт Honda.

Літак HondaJet Elite II пройшов ґрунтовну модернізацію. У нього, як і раніше, фюзеляж із карбону та інших композитних матеріалів та алюмінієве крило, але аеродинаміка покращена, а маса зросла на 91 кг за рахунок збільшеного запасу палива. Тепер HondaJet може пролетіти 2865 км без дозаправки, і це рекорд у класі.

HondaJet Elite II називають не тільки «дальнобійним», а й найшвидшим літаком у класі. Пара нових реактивних двигунів GE Honda HF120 забезпечує крейсерську швидкість 782 км/год. Звичайно, це найшвидша Honda в історії.

Нова HondaJet Elite II отримала сучасну авіоніку Garmin G3000, а також інноваційний автопілот із функцією автоматичної екстреної посадки.

Салон HondaJet Elite II розрахований на 6-7 пасажирів, також передбачено багажник об’ємом 1756 л. На вибір запропоновані два варіанти оздоблення салону (кольори оніксу або сталі), але в будь-якому випадку встановлені поворотні крісла, розкладні столи та вбиральня.

Ціна HondaJet Elite II стартує з 6,95 мільйона доларів, тобто це ще й найдорожча Honda.

admin

Наверх