Представлено новий компактний кросовер Citroen C3 Aircross > Gercek Tesisat

Представлено новий компактний кросовер Citroen C3 Aircross

В Індії презентували новий Citroen C3 Aircross. Компактний кросовер надійде у продаж із кінця нинішнього року. Подробиці моделі розкрили на сайті Autocar.

Дизайн авто нового покоління став більш «позашляховим» і витриманий у дусі нового кросовера Citroen C3. Автомобіль має високий капот, мускулисті розширені крила і товсті вертикальні задні стійки даху. Передня частина виконана в авангардному фірмовому стилі із фарами, що нагадують логотипи Citroen.

Новий Citroen C3 Aircross 2024 суттєво підріс порівняно з попередником і сягнув 4,32 м у довжину при колісній базі 2,67 м. Кліренс кросовера збільшений до 200 мм.

Збільшені розміри дозволили значно збільшити внутрішній простір автомобіля. У деяких країнах запропонують навіть семимісну версію Citroen C3 Aircross. У п’ятимісній конфігурації об’єм багажника становить 482-511 л.

Усередині компонування передньої панелі залишилося знайомим. У той же час з’явився цифровий щиток приладів, а сенсорний екран мультимедіа збільшений до 10,2 дюймів у діагоналі.

Кросовер Citroen C3 Aircross 2024 дебютував із 1,2-літровим бензиновим турбомотором на 110 к.с. та 6-ступінчастою механічною КПП. Потім з’явиться 6-ступінчастий автомат.

admin

Наверх