Представленo нові компактні електрокросовери Mercedes-Benz > Gercek Tesisat

Представленo нові компактні електрокросовери Mercedes-Benz

Mercedes-Benz представив оновлені електрокросовери EQA та EQB 2024 модельного року. Новинки отримали трохи змінений дизайн і поліпшене оснащення. Про це розповіли на сайті Carscoops.

Оновлені Mercedes-Benz EQA та EQB отримали нову фальшиву решітку радіатора. На ній зображено безліч невеликих логотипів бренду.

Також електрокросовери оснастили незначно зміненими переднім та заднім бамперами. Крім цього моделі запропонують з новими варіантами кольору кузова.

Інформаційно-розважальна система кросоверів стала кращою. Вона працює на новітній операційній системі MBUX. У базову комплектацію тепер входить 10,25-дюймовий дисплей.

Усі версії підтримують Apple CarPlay або Android Auto. Також система об’ємного звучання Burmester доповнена Dolby Atmos.

Базові версії електрокросоверів оснастять одним електромотором потужністю 190 к.с. Топові модифікації отримають два електромотори сумарною потужністю 300 к.с.

Найдорожчі версії Mercedes-Benz EQA та EQB поставлятимуться з акумулятором місткістю 70,5 кВт.год. Запас ходу становитиме до 536 км на одному заряді.

 

Продажі оновлених електрокросоверів у Європі розпочнуться восени 2023 року. Вартість моделей не розкривається.

admin

Наверх