Porsche Panamera EV стане більшою альтернативою моделі Taycan > Gercek Tesisat

Porsche Panamera EV стане більшою альтернативою моделі Taycan

Останні шпигунські знімки наочно показують, що Porsche готує планову модернізацію Panamera. Але в майбутньому модель може отримати щось більше. Видання Autocar з’ясувало від джерел усередині компанії про плани бренду. Так стало відомо про розробку електричної Panamera EV. Чутки про це ходять ось уже кілька років. Модель начебто базуватиметься на архітектурі Scalable Systems Platform (SSP). Вона ляже в основу другого покоління Taycan.

Передбачається, що Panamera без двигуна внутрішнього згоряння буде за більше Taycan завдяки більшому кузову та збільшеній колісній базі. Базова Panamera EV виявиться по довжині приблизно порівнянною з подовженою версією Panamera LWB.

Умовна Panamera EV, як повідомляється, знаходиться на ранній стадії розробки і тому навряд чи з’явиться раніше за середину десятиліття. Тим часом, соплатформенний Taycan наступної генерації, за даними Autocar, з’явиться не раніше 2027 року.

Електрична Panamera не означає кінець попереднього покоління з ДВЗ, оскільки компанія має намір провести фейсліфтинг бензинових Panamera у 2023 році та зберегти їх у виробництві до кінця десятиліття. Є ймовірність, що у випадку з Cayenne автовиробник буде дотримуватися аналогічної стратегії.

Єдиним Porsche, який не отримає електричну силову установку в найближчому майбутньому, стане 911, хоча батарейна версія легендарного купе і не виключається, але не в цьому десятилітті. Тим часом, гібридний 911 ми побачимо приблизно у середині цього десятиліття.

admin

Наверх