Porsche 911 став елементом інсталяції «Dream Big» > Gercek Tesisat

Porsche 911 став елементом інсталяції «Dream Big»

Білий Porsche 911 Carrera став центральним елементом імерсивної інсталяції «Dream Big» на пляжі Художнього музею Переса в Майамі. Величезна постать у шоломі гонщика тримає купе рукою неначе маленьку іграшкову машинку. Ця робота шотландського художника та великого шанувальника Porsche Кріса Лаброя – данина поваги мріям дитинства. Вона закликає глядачів мріяти про щось більше.

Спочатку Лаброй створив свою «Велику мрію» за допомогою CGL, а потім втілив її у реальності завдяки проєкту «The Art of Dreams» («Мистецтво мрії»), запущеному Porsche у жовтні 2021 року. Він задуманий як серія інтерактивних арт-інсталяцій у великих мегаполісах. Головний лейтмотив усіх творів – мрія.

Відкрила програму робота «Згадай свої мрії» французького художника Сиріла Ланселіна. Вона виставлялася у жовтні минулого року у Парижі. Пізніше наповнений повітрям гігантський лабіринт показали у Сінгапурі.

У червні 2022 року на Міланському тижні дизайну демонструвалася інсталяція «Скрізь» Рубі Барбер (студія Мері Леннокс, Берлін). Центральним її елементом було Porsche 911 S 2.4 1972, яке опинилося у лабіринті диких троянд. «Велика мрія» Лабру буде представлена відвідувачам Тижня мистецтв у Майамі з 29 листопада до 3 грудня.

Кріс Лаброй (Chris Labrooy) вивчав дизайн продукту у відомому Королівському коледжі мистецтв у Лондоні. Після закінчення магістратури шотландця потягнуло до цифрової сфери. Він поєднував свої знання про реальні об’єкти з захопленням сюрреалістичним. Багато з його 3D-робіт зображують класичні моделі Porsche 911, поміщені в мрійливі пейзажі пустелі або у вигляді фламінго у домашньому басейні. У 2021 році з нагоди 20-річчя Porsche в Китаї Лаброй вперше переніс одну зі своїх цифрових робіт у реальний світ. Результатом став арт-кар «996 Swan» – кузов Porsche 966 автор прикріпив до величезного надувного лебедя.

Не дивно, що сам Лаброй – справжній фанат Porsche, у нього були 981 Cayman з коробкою передач PDK, 981 GT4 та 718 Cayman GTS 4.0.

admin

Наверх