Porsche створить гігафабрики 3D-друку акумуляторів > Gercek Tesisat

Porsche створить гігафабрики 3D-друку акумуляторів

Porsche Consulting спроектує для виробника літій-металевих та твердотільних акумуляторів Sakuu першу гігафабрику 3D-друку для комерційного виробництва. Оскільки Sakuu найняли Porsche Consulting, ймовірно, що пріоритет надається 3D-друку акумуляторів для електромобілів.

Sakuu, яка заявляє, що є «розробником першої у світі твердотільної батареї, надрукованої на 3D-принтері», об’єдналася з Porsche Consulting, тому що хоче використати досвід великомасштабного заводського проектування дочірньої компанії автовиробника.

Роберт Багері, засновник і генеральний директор Sakuu, сказав: «З повагою до його глибокого досвіду у розробці ідей та реалізації автомобільних заводів ми зрештою обрали Porsche Consulting, оскільки ми переконані, що його команда демонструє майстерність у проектуванні великомасштабних виробничих підприємств – від початку до кінця».

Компанія Sakuu, яка відкрила в серпні 2022 року пілотну лінію з виробництва енергії площею 79 000 квадратних футів у Сан-Хосе, штат Каліфорнія, заявляє, що побудує гігафабрики, щоб досягти річної мети виробництва енергії в 200 ГВт*год по всій лінійці продуктів. У 2024 році компанія планує розпочати будівництво двох гігафабрик.

Виробник батарей, надрукованих на 3D-принтері, каже, що екологічний дизайн є пріоритетом, і він також хоче знайти спосіб максимізувати ефективність виробництва, щоб його можна було розгорнути та відтворити на міжнародному рівні.

admin

Наверх