Porsche очолила рейтинг найненадійніших автомобілів > Gercek Tesisat

Porsche очолила рейтинг найненадійніших автомобілів

Porsche несподівано очолив рейтинг найненадійніших автомобілів. Британська компнія Warrantywise, яка надає послуги розширеної гарантії, склала власний список брендів, яким найчастіше потрібний позаплановий ремонт. Лідером з великим відривом став Porsche, до десятки увійшли дев’ять європейських брендів – Land Rover, Jaguar, Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Vauxhall та Volvo. Найгіршою серед азійських компаній стала Mitsubishi.

Рейтинг брендів фахівці Warrantywise складали, керуючись власною бальною системою. Однак для наочності є ще одна шкала – максимальної вартості позапланового ремонту за розширеною гарантією за 2021 та 2022 роки. Тут у лідерах Land Rover і Mercedes-Benz, яким потрібно одноразове втручання на більш ніж 23 тисячі фунтів стерлінгів.

Автомобілі Audi, BMW і Jaguar також може бути витратно ремонтувати, адже після найбільших поломок Warrantywise довелося розщедритися на 17-20 тисяч фунтів стерлінгів. На гарантійний ремонт Porsche не довелося витрачати більше 11 тисяч фунтів, а регулярні поломки Alfa Romeo компенсуються тим, що навіть найдорожчий сервіс виявиться не дорожчим за сім тисяч фунтів стерлінгів.

Найменше докучають Warrantywise азійські бренди: власники корейських та японських автомобілів найменше користуються розширеною гарантією, а рахунки за ремонт набагато нижчі, ніж для власників європейського преміуму.

admin

Наверх