Пікап Ford Ranger скоро отримає гібридну модифікацію > Gercek Tesisat

Пікап Ford Ranger скоро отримає гібридну модифікацію

Сімейство пікапа Ford Ranger останнього покоління продовжує розростатися новими версіями та виконаннями. Цього разу американський автовиробник для своєї моделі готує не нову комплектацію з особливим оснащенням, а нову модифікацію, яка суттєво відрізнятиметься з технічної точки зору. Судячи з оприлюднених маркою тизерів, йдеться про гібридний варіант Ford Ranger із бензоелектричною силовою установкою. Чекати на новинку залишилося зовсім недовго.

У соціальних мережах одразу кількох регіональних представництв американського бренду з’явився однаковий відеоролик із підписом «Навіщо йти на компроміс, якщо можна отримати найкраще з обох світів?» у супроводі іконки «блискавка» (див. нижче).

Очевидно, йдеться про електрифіковану модифікацію Ranger, якиа стане глобальним виконаням моделі. Жодної офіційної інформації про майбутню прем’єру Ford поки не оприлюднив. Очікується, що пікап отримає повністю нову силову гібридну установку.

Аналогів у гамі бренду у неї немає, оскільки гібрид Ford Kuga має занадто малопотужні агрегати, які поєднуються тільки з переднім приводом. Офіційну прем’єру нового виконання Ford Ranger заплановано на 19 вересня. У ході дебюту буде розкрито її зовнішність, і технічні характеристики, і рівень доступного для моделі оснащення.

admin

Наверх