Peugeot показала зовнішність електричного кросовера e-3008 > Gercek Tesisat

Peugeot показала зовнішність електричного кросовера e-3008

Компанія Peugeot представила зображення екстер’єру нового електричного кросовера e-3008 незадовго до офіційної прем’єри. Відомо, що новинка замінить існуючий 3008, і базуватиметься на спеціально розробленій платформі.

Керівник бренду Лінда Джексон нещодавно підтвердила, що e-3008 стане першим Peugeot, який розміститься на новій платформі STLA Medium материнської компанії Stellantis для суто електричних транспортних засобів.

Раніше Peugeot також представила дизайн інтер’єру i-Cockpit нового покоління моделі. У салоні розташований витягнутий дисплей діагоналлю 21 дюйм. Під ним встановлено сенсорну панель, яка замінює кнопки швидкого доступу у стилі піаніно на поточних моделях Peugeot.

Що стосується запасу ходу, у Peugeot зазначили, що e-3008 зможе проїжджати до 690 км на одному заряді батареї. Відомо, що платформа STLA Medium може вміщувати батареї ємністю від 87 до 104 кВт.год. У Peugeot також підтвердили, що новий e-3008 буде доступний з трьома електричними силовими агрегатами та приводом на всі колеса. Очікується, що більшу частину продажів становитиме одномоторна установка.

У компанії додали, що дизайн майбутньої моделі базуватиметься на чотирьох принципах: нові пропорції для більшої гнучкості та свободи стилю кузова, нові перспективи для абсолютно нової мови дизайну, новий простір для переосмислення інтер’єру та, у зв’язку з цим, нові жести, коли справа доходить до фірмового дизайну.

admin

Наверх