Peugeot анонсувала дебют оновленого 2008 > Gercek Tesisat

Peugeot анонсувала дебют оновленого 2008

Протягом останніх кількох місяців Peugeot працював над оновленою версією свого кросовера 2008, і французька компанія підтвердила, що ми побачимо його в повному вигляді 4 травня.

На тизерному зображенні зображена електрична версія кросовера, яка отримала нову велику букву «E» замість попередньої «e». Це, ймовірно, сигналізує, що оновлений електричний 2008 отримає оновлену трансмісію, і ми маємо гарне уявлення про те, якою буде ця силова установка.

Якщо ви віддаєте перевагу «традиційним» двигунам, очікується, що оновлений 2008 отримає новий м’який гібридний двигун, що поєднує 1,2-літровий двигун PureTech з 48-вольтовою електричною архітектурою. Ця машина буде продаватися у версіях потужністю 100 або 136 к.с. і працюватиме в парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням і електродвигуном потужністю 21 кВт, вбудованим у трансмісію.

Що стосується зовнішнього дизайну, не очікується великих змін у 2008-му. Шпигунські фотографії з передсерійними прототипами натякали на мінімальні зміни передньої частини та, ймовірно, нову внутрішню графіку для задніх ліхтарів. Все буде відомо 4 травня, коли ми побачимо оновлення 2008-го в його повній красі.

admin

Наверх