Peugeot першим у світі випустив комерційний водневий фургон > Gercek Tesisat

Peugeot першим у світі випустив комерційний водневий фургон

Французький Peugeot представив перший у світі серійний водневий мінівен E-Expert Hydrogen. Фактично, це Peugeot E-Expert BEV, але з водневими осередками та паливним баком.

Як запевняє виробник, замість батареї на 75 кВтг, як у звичайній електричній версії, тут встановлена ??батарея лише на 10,5 кВтг. Однак два паливні баки, здатні зберігати в собі 4,4 кілограми водню, легко вирішують проблеми з дальністю ходу. Звичайний E-Expert BEV здатний проїжджати до 340 кілометрів на одній зарядці за методикою WLTP. Його водневий аналог має запас ходу вже 400 км, і при цьому поповнення бака займе всього 3 хвилини.

А ось силова установка обох моделей абсолютно ідентична. Вона складається з одного електромотора, що видає 136 кінських сил і 260 Нм моменту. Вантажопідйомність складає 1100 кілограмів.

Французи запевняють, що за нормальної роботи фургон використовує електрику, що надходить із батареї. Але при різкому прискоренні або підйомі на гору в роботу підключаються водневі паливні елементи, які допомагають батареї не виснажити всі запаси енергії.

Весь водень, який використовується для живлення цього автомобіля, поставлятиметься з Франції. Випускати Peugeot E-Expert Hydrogen планують у Франції, після чого фактично готові електромобілі відправлять на завод Opel у Німеччині, де фургони переобладнають у водні автомобілі.

До речі, незважаючи на гучні заяви, Peugeot E-Expert Hydrogen ще не надійшов у продаж і навіть не має цінника. Втім, продажі мали розпочатися ще наприкінці минулого року, але компанія зіштовхнулася з деякими труднощами. Коли водневий фургон по-справжньому надійде на ринок – поки що залишається загадкою.

admin

Наверх