Перший гіперкар Laffite Automobili продадуть на благодійному аукціоні > Gercek Tesisat

Перший гіперкар Laffite Automobili продадуть на благодійному аукціоні

Laffite Automobili – новий бренд гіперкарів із Туріну, офіційно запущений у Майамі у травні 2023 року, візьме участь у благодійному аукціоні One Night for One Drop. Це найбільший благодійний збір фонду One Drop Foundation, метою якого є забезпечення доступу до чистої води мільйонам людей на планеті.

Одним із лотів аукціону стане перший із 24 запланованих гіперкарів Laffite LM1, представлений під час запуску бренду. Також на торги виставлять нагороду легендарного шотландського гонщика «Формули-1» сера Джекі Стюарта, Ордени Британської імперії та інші рідкісні предмети. Цього року благодійний захід відбудеться 15 листопада у клубі Marquee у Лас-Вегасі.

Laffite LM1 – це перший «леманівський» гіперкар з допуском до доріг загального користування. За зовнішність автомобіля відповідали легендарні дизайнери Фабриціо та Джорджетто Джуджаро. А спроєктований та виготовлений він на заводі L.M.Gianetti в Турині. Перший клієнтський LM1 залишить ворота заводу у квітні 2024 року.

Натхненний гоночними автомобілями на витривалість, LM1 оснащений 1000-сильним гібридним двигуном V8, спеціально розробленим Autotecnica Motori. Агрегат може працювати на електронному паливі. При вазі лише 1250 кг LM1 здатен розвинути швидкість у 350 км/год.

У нього карбоновий кузов та шасі, рульове колесо в стилі «Формули-1», гідравлічна підвіска, що регулюється, та активний аеродинамічний обвіс як на гоночних автомобілях. Вартість Laffite LM1 не озвучується.

admin

Наверх