Перший електричний родстер MG Cyberster презентовано в Англії > Gercek Tesisat

Перший електричний родстер MG Cyberster презентовано в Англії

MG вперше показала електричний родстер Cyberster на фестивалі швидкості у Гудвуді. У продаж в Європі та Китаї він надійде всього через кілька місяців.

Cyberster стане одним з перших електромобілів із відкидним верхом. Найбільшим ринком збуту автомобіля британського бренду, що нині належить китайській компанії SAIC, будуть країни Європи.

Cyberster пропонуватиметься з одним і двома двигунами, при цьому базова задньопривідна версія матиме 310 к.с., а версія з двома двигунами – до 536 к.с. Також передбачається кілька варіантів акумуляторів: менший з двох пропонує 64 кВт.год, який дозволить пройти під 480 км, а більший блок на 77 кВт.год розрахований на пробіг 595 км.

Виробник акцентує увагу на технологічному інтер’єрі з трьома екранами, розташованими в єдиному закругленому компонуванні, а також звичайному кермі на відміну від концепту. Серійна версія зберегла двері-ножиці, що надає родстеру відтінок суперкара.

Очікується, що ця модель коштуватиме 70 000 доларів у Європі. А ось у Китаї, де вона також піде в продаж наступного року, стартова ціна доступніша – від 40 000 доларів. Однак це тільки приблизна вартість, фактичний цінник виробник озвучить ближче до прем’єри моделі.

admin

Наверх