Опубліковано шпигунські фото нового компактного кросовера від Nissan > Gercek Tesisat

Опубліковано шпигунські фото нового компактного кросовера від Nissan

Nissan працює над наступним поколінням Kicks. До його виходу на ринок ще близько року. Важливо зазначити, що фотографи-шпигуни точно впевнені в ідентичності цього автомобіля. Подейкують, що це може бути новий Juke для Європи, але кросовер відносно недавно з’явився в нинішньому поколінні, і для капітального оновлення ще занадто рано. Крім того, Juke має ручки задніх дверей, які заховані в С-подібній стійці, на відміну від більш традиційних ручок, які можна побачити на цьому тестовому автомобілі.

На фото можна побачили повністю замаскований тестовий автомобіль, але не можливо не помітити більш зрілу мову дизайну. Крім того, на передній панелі з’явилася нова решітка радіатора з горизонтальними ламелями між фарами, на відміну від U-подібної решітки поточної моделі. Важко сказати, якою буде точна форма світлотехніки спереду, але поки що здається, що кластери будуть більш тонкими і, можливо, матимуть абсолютно новий світловий образ.

Вперше Kicks був представлений як концепт у 2014 році, а приблизно через два роки він був запущений в Бразилії як серійна модель. У Північній Америці кросовер з’явився у 2017 році під час автосалону в Лос-Анджелесі. Він прийшов на зміну Juke в США і на сьогоднішній день є моделлю початкового рівня з високим рівнем комфорту для американського ринку.

admin

Наверх