Опубліковано перше зображення нового Mercedes-Benz GLA > Gercek Tesisat

Опубліковано перше зображення нового Mercedes-Benz GLA

В інтернеті з’явилося перше зображення Mercedes-Benz GLA третього покоління. Компактний кросовер дебютує у 2025 році. Про це повідомляє сайт Motor.es.

Новий Mercedes-Benz GLA вже неодноразово фотографували під час тестів. Тестові прототипи обклеєні камуфляжною плівкою, але все ж окремі деталі їхнього дизайну можна розгледіти. Саме на основі шпигунських знімків і створили рендер GLA.

Кросовер Mercedes-Benz GLA відрізняється елегантним дизайном з похилим дахом і висувними дверними ручками. Нестандартна передня частина виконана в дусі концепт-кара Mercedes-Benz CLA – з розкосими фарами і пластиковою заглушкою з трипроменевою зіркою на місці решітки радіатора.

Саме у Mercedes-Benz CLA нового покоління і запозичать платформу ММА для кросовера. Автомобіль буде доступний у гібридному та електричному виконанні, причому від окремої назви EQA для електрокара, найімовірніше, відмовляться.

Очікується, що гібрид Mercedes-Benz GLA отримає бензиновий турбодвигун і електромотор. Електрокар запропонують у кількох версіях, причому найбільш «далекобійна» з них зможе проїхати до 700 км без підзарядки. Заплановано модифікації з переднім і повним приводом.

admin

Наверх