Оголошено вартість першого електрокара Xiaomi > Gercek Tesisat

Оголошено вартість першого електрокара Xiaomi

Напередодні було оголошено вартість електрокара від Xiaomi у базовій комплектації. Експерти повідомили, що ціна складатиме 150 тисяч юанів (приблизно 21 тис. доларів).

Про ціну на новий електрокар стало відомо завдяки отриманим даним від одного із майбутніх постачальників Changchun Faway Automobile Components. У січні було опубліковано першу інформацію про вартість транспортного засобу, і його ціна за цими даними мала бути вдвічі вищою.

Компанія Xiaomi ще проводить переговори з майбутніми постачальниками, але попередня ціна вже сформована. У наступні кілька місяців Xiaomi проводитиме додаткові випробування, а публічна прем’єра електромобіля запланована на перше півріччя 2024 року.

Xiaomi повідомила, що її новий транспортний засіб вийде на ринок у двох версіях. Перша версія міститиме один мотор, вона зможе долати відстань 800 кілометрів без підзарядки. Друга версія матиме два мотори та запас ходу в 700 км.

Обидві версії будуть оснащені медіасистемою із можливістю інтеграції смартфонів. Попередньо відомо, що авто матимуть власну операційну систему Xiaomi.

Нагадаємо, що національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) 13 квітня внесло китайську компанію з виробництва електронної техніки Xiaomi Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни.

admin

Наверх