Новий Volkswagen Tiguan показали на нових рендерах > Gercek Tesisat

Новий Volkswagen Tiguan показали на нових рендерах

Volkswagen готує прем’єру Tiguan наступної генерації, активно публікуючи в мережі тизери нового кросовера. Офіційних знімків товарної моделі наразі немає, але видання Motor1 опублікувало кілька рендерів новинки. На них кросовер повністю позбавлений камуфляжу.

Наступний Volkswagen Tiguan відрізняється більш плавним дизайном, ніж попередник. У передньому бампері широка вставка із трьома хромованими смугами. Між передніми бамперами – широка світлова смуга, яку раніше не було видно через камуфляж.

На всю ширину задньої частини простяглася широка смуга, яка з’єднала ліхтарі. Також кросовер отримав квадратний задній бампер.

Фотографій салону нового Tiguan немає, але нещодавно Volkswagen сам презентував інтер’єр кросовера. Автомобіль укомплектували великим дисплеєм інформаційно-розважальної системи діагоналлю 12,9 або 15 дюймів, залежно від комплектації. За кермом – 10,25-дюймовий екран панелі приладів.

За попередньою інформацією, новий Volkswagen Tiguan побудований на існуючій версії платформи MQB EVO. Як повідомлялося раніше, він буде трохи більшим за попередника: на 32 мм довшим та на 5 мм вищим. Ширина та колісна база залишилися незмінними.

Інформації про силову установку кросовера наступнього покоління немає. Очікується, що у нового Tiguan будуть бензинові, дизельні та гібридні модифікації. Привід – передній або повний.

Прем’єра нового Volkswagen Tiguan очікується цієї осені. У Європі продажі кросовера розпочнуться у першому кварталі 2024 року. Ціни поки не оголошені.

admin

Наверх