Новий Porsche Macan 2024 помітили під час тестів у Німеччині > Gercek Tesisat

Новий Porsche Macan 2024 помітили під час тестів у Німеччині

В інтернеті опубліковано шпигунські фото Porsche Macan другого покоління. Електричний кросовер помітили під час тестів у Німеччині. Про це повідомляє сайт Motor1.

Новий Porsche Macan 2024 помітили практично без камуфляжу, що дає можливість розгледіти його дизайн. Кросовер став більш динамічним завдяки похилому купеподібному даху. У нього виражений «ніс», фари в стилі Porsche Taycan і рельєфний передній бампер. Ззаду звертають на себе увагу тоненькі ліхтарі.

Нагадаємо, що новий Porsche Macan дебютує у 2024 році – презентацію кросовера відклали через проблеми з розробкою програмного забезпечення.

Porsche Macan 2024 буде доступний виключно в електричному виконанні. Кросовер побудують на новій платформі РРЕ, яку також використовує новий Audi Q6 e-tron.

Електромобіль Porsche Macan дебютує у версії з двома моторами із сумарною віддачею 612 к.с. і 1050 Нм і батареєю на 100 кВт.год. Його запас ходу становитиме щонайменше 500 км. 800-вольтна архітектура дасть надшвидку зарядку – за 25 хвилин на 80%.

admin

Наверх