Новий пікап Toyota Tacoma перетворили на кемпер для подорожей > Gercek Tesisat

Новий пікап Toyota Tacoma перетворили на кемпер для подорожей

Компанія Go Fast Campers (GFC) з Монтани, що спеціалізується на кемперах, наметах та аксесуарах для пікапів, представила кемпер та намет для нового Toyota Tacoma. Усі свої кемпери GFC виготовляє на індивідуальне замовлення з урахуванням розміру вантажної платформи. Залежно від цього, верхня частина надбудови може важити від 121 до 124 кг. Загальна висота пікапа збільшиться лише на 165 мм.

У кемпера GFC білий композитний дах товщиною 13 мм із сонячними панелями та додатковими рейлінгами. Це дозволять збільшити вантажопідйомність пікапа до 1102 кг. По периметру даху передбачені кріплення для різних аксесуарів, від ліхтарів до навісів.

Намет виготовляється із водостійкого поліестеру 300D із чорною внутрішньою сіткою. На вибір запропоновано два кольори тканини – Tangerine Dream та Stone Grey.

Панель доступна в дев’яти кольорах: сірий металік, бронза, срібло, зелений, синій, сірий, чорний, білий та Dare Ya Red (зухвалий червоний). Також до комплекту входить матрац товщиною 76 мм та розмірами 2286 х 1016 мм.

Кемпер GFC коштує 7700 доларів, включаючи опції та доставку. Також майбутнім власникам нового Toyota Tacoma компанія пропонує платформу-топпер за 3995 доларів та збірний каркас з рейтингами на вантажну платформу за 2100 доларів.

Новий Toyota Tacoma представили у травні цього року. Пікапу переглянули кузов та інтер’єр, та оснастили новими силовими агрегатами й технологіями. У продажу він з’явився до кінця цього року. Ціни поки не оголошені.

Кемпер GFC для нового пікапа можна замовити вже зараз. Постачання клієнтам розпочнуться у 2024 році.

admin

Наверх