Новий кросовер Ford Explorer помічено без камуфляжу > Gercek Tesisat

Новий кросовер Ford Explorer помічено без камуфляжу

Видання Motor1 опублікувало кілька шпигунських знімків Ford Explorer 2024 року. Оновлений кросовер помітили під час дорожніх випробувань. Цікаво, що кузов автомобіля не закритий камуфляжем. Хоча зазвичай автовиробники намагаються тримати інтригу.

На фото не просто кросовер, оновлений у середині циклу, а нова комплектація – Explorer Active. На це вказує великий хромований значок Active на багажних дверях. У сімейній лінійці новій комплектації відведено місце між Base та XLT.

Зовні новий кросовер виглядає досить непоказно й фактично є копією Explorer, що дебютував у 2022 році на китайському ринку. Цілком імовірно, цим і пояснюється відсутність маскування. Жодної кричущого оздоблення на кузові та звичайні алюмінієві колісні диски, хоча і дуже схожі на диски для комплектацій Base та XLT. Решітка радіатора прямокутна та трохи більша, а фари вужчі, ніж у попередника. Також інакше виглядають задні ліхтарі. Але в цілому корма дуже схожа на «китайський» Explorer.

Знімків інтер’єру наразі немає. У китайській специфікації кросовер пропонує цифрову панель приладів та 27,0-дюймовий центральний дисплей, що окремо стоїть. Не виключено, що у оновленого Explorer для ринку США наповнення буде іншим.

Відсутність шильдика «4WD» на кормі вказує на те, що нова комплектація Active – задньопривідна. Але інформації про силову установку немає.

Офіційна прем’єра оновленого Ford Explorer очікується найближчими тижнями. Точна дата поки не оголошена.

admin

Наверх