Новий кросовер BYD Song L очікується у четвертому кварталі 2023 року > Gercek Tesisat

Новий кросовер BYD Song L очікується у четвертому кварталі 2023 року

Майбутній автосалон у Ченду збере низку новинок від китайських брендів. Як стало відомо, однією з прем’єр-шоу стане новий серійний кросовер BYD – Song L. Напередодні відкриття Motor Show Chengdu 25 серпня китайський бренд опублікував офіційні зображення новинки.

BYD Song L – це середньорозмірний кросовер, що позиціонується як конкурент Tesla Model Y, Leap C11 та Aito M5. Дизайн моделі розроблений у новій фірмовій стилістиці Dragon Face серії Dynasty. Гострі лінії та фари на передній панелі поєднуються із закритою решіткою радіатора, прикрашеною логотипом бренду. Під нею – трапецієподібні вентиляційні отвори з горизонтальними «рисками».

На фото збоку видно безрамкові двері з висувними ручками та дах, що «ширяє» над затемненими стійками. Бічні дзеркала у товарної версії традиційні, тоді як у концепту їхню функцію виконували камери.

На кормі – невеликий спойлер над склом багажних дверей, високо встановлені стоп-сигнали та наскрізні ліхтарі, що підкреслюють ширину кузова. По центру багажних дверей – назва бренду. Доповнюють образ стильні «п’ятизіркові» колісні диски з потужними гальмівними супортами. Фотографій салону немає.

В основі моделі лежить фірмова електрична платформа BYD 3.0. При колісній базі 2930 мм Song L досягає 4840 мм у довжину, 1950 мм у ширину та 1560 мм у висоту. Для порівняння, габарити Tesla Model Y – 4750 x 1930 x 1626 мм, розмір колісної бази – 2890 мм.

Відомо, що BYD Song L використовує ту ж акумуляторну технологію «cell-to-body» (CTB), що й Denza N7. Також обидва кросовери оснащені системою BYD Cloud Chariot для керування кузовом та інтелектуальною електричною системою повного приводу. Інформації про силову установку Song L наразі немає.

У Китаї продажі BYD Song L очікуються в четвертому кварталі 2023 року. Орієнтовний стартовий цінник – 27 600 доларів.

admin

Наверх