Новий KIA Picanto серйозно змінився зовні та отримав сучасне обладнання > Gercek Tesisat

Новий KIA Picanto серйозно змінився зовні та отримав сучасне обладнання

Презентовано новий KIA Picanto 2024. Компактний хетчбек А-класу пройшов модернізацію і надійде в продаж у Європі та Австралії з осені. Подробиці авто розкрили на офіційному сайті KIA.

Дизайн KIA Picanto 2024 зазнав серйозних змін. У хетчбека повністю нова передня частина з широкою решіткою радіатора і тоненькими світлодіодними фарами, з’єднаними світловою вставкою. Діодна смуга з’явилася і на кришці багажника.

Спортивний KIA Picanto GT-Line вирізняється агресивнішим дизайном решітки радіатора, масивними бамперами та 16-дюймовими литими дисками.

Головна новинка в салоні KIA Picanto 2024 – віртуальна панель приладів, запропонована в дорожчих версіях. Крім того, замінено важіль КПП і спереду і ззаду з’явилися роз’єми USB-C. Розширено і палітру варіантів внутрішнього оздоблення.

Усі KIA Picanto 2024 оснащені покращеною системою автоматичного гальмування. Серед опцій є адаптивний круїз-контроль, технології контролю розмітки та «сліпих» зон.

Новий KIA Picanto запропонують із бензиновими турбомоторами об’ємом 1,0 л (67 к.с.) і 1,2 л (84 к.с.), а ось топовий літровий турбомотор на 100 к.с. більше не доступний. Можна обрати 5-ступінчасті механічну та роботизовану КПП.

admin

Наверх