Новий BMW X2 M35i візьме участь у жіночому ралі > Gercek Tesisat

Новий BMW X2 M35i візьме участь у жіночому ралі

Представлений кілька днів тому новий BMW X2 візьме участь у Rebelle Rally. Це перший у світі «жіночий» ралі-рейд бездоріжжям, який цього року пройде восьмий раз.

За вісім днів учасницям доведеться здолати 2500 км через Неваду та пустелю Каліфорнії, орієнтуючись лише за компасом та паперовими картами. Гонка стартує 12 жовтня на курорті Маммот Маунтін у Каліфорнії та завершиться 21 жовтня недалеко від мексиканського кордону в Імперських дюнах. До фінішу BMW X2 поведе досвідчений екіпаж: водій Ребекка Донах та штурман Седона Блінсон.

Основою для ралійного автомобіля стала версія M35i з 2,0-літровим турбомотором віддачею 316 к.с. та 400 Нм крутного моменту. Підготовка до заїзду полягала в установці захисних пластин днища, експедиційного багажника та додаткової люстри Morimoto на даху. Також модифікація включає встановлення коліс Rotiform ZMO-M, оснащених чіпкими покришками Falken Wildpeak All-Terrain та тримача запасного колеса в багажнику.

Плюс до цього є позашляхове аварійно-рятувальне обладнання компанії Smittybilt та зовнішній одометр від TerraTrip. Доповнюють «ралійний» образ характерне забарвлення кузова та буксирувальні ремені від BMW M Performance Parts.

У Європі новий BMW X2 запропонують у версіях sDrive20i, xDrive18d та M35i xDrive. Для США баварці приготували модифікації xDrive 28i та M35i за ціною від 42 000 та 51 400 доларів відповідно. У американських дилерів вони очікуються у першому кварталі 2024 року.

admin

Наверх