Новий BMW 1 Series вийшов на дорожні тести > Gercek Tesisat

Новий BMW 1 Series вийшов на дорожні тести

Вперше новий BMW 1 Series вийшов на випробування більше року тому, але схоже, велика тестова програма ще не завершена. Прототип новинки помітили під час чергових дорожніх заїздів у компанії сучасної моделі.

На опублікованих Carscoops шпигунських фото, автомобілі стоять поряд, що дозволяє помітити різницю у дизайні. Зокрема, у нової 1 Series закруглені фари та більш скромний передній бампер із вертикальними повітрозабірниками та датчиком приблизно по центру. На кормі помітні вигнутий бампер, тимчасові ліхтарі та відсутність видимих патрубків вихлопної системи.

Завдяки ранній серії шпигунських знімків відомо, що салон нової 1 Series оформлений у стилістиці BMW 2 Series Active Tourer. Це обіцяє значно поліпшену кабіну із вигнутим дисплеєм та переробленою центральною консоллю.

За однією інформацією, BMW 1 Series 2024 модельного року буде просто оновленою версією сучасного покоління. За іншою на нього чекає повна модернізація. Але офіційно це не підтверджено.

У будь-якому випадку, 1 Series запропонують із різними двигунами, а майбутній M135i, як очікується, укомплектують 2,0-літровим чотирициліндровим «турбомотором». Потужність агрегату складе 302 к.с., максимальний крутний момент – 450 Нм.

За попередными даними, у виробництво новий BMW 1 Series запустять у липні 2024 року.

admin

Наверх