Нове покоління кросовера Volkswagen Tiguan стане технологічнішим > Gercek Tesisat

Нове покоління кросовера Volkswagen Tiguan стане технологічнішим

Добігає кінця розробка третього покоління Volkswagen Tiguan. Німецький бренд вже має передсерійні прототипи нового компактного позашляховика, який буде випущений на ринок у 2024 році. Більш сучасна модель з характерним дизайном, насичена технологіями та набагато ефективніша з двома новими версіями PHEV.

Розробка нового Volkswagen Tiguan 2024 добігає кінця. Інженери з Вольфсбурга завершують перевірку різних бортових систем та технічних характеристик у нових зимових випробуваннях. ерійну версію, як очікується, представлять у другій половині року, після дебюту оновлених Touareg та Volkswagen ID.7. Німецькій компанії ще рано розпочинати тизерну кампанію нового компактного позашляховика, проте незабаром ми дізнаємося більше про модель. Імовірно, третє покоління Tiguan стане однією із зірок Мюнхенського автосалону 2023 року, що відбудеться наприкінці літа.

Однак перші шпигунські знімки нового Tiguan вже з’явилися у Мережі. На них видно, що фари оснащені матричною технологією світлодіодної і зливаються в тонку смугу. Бампер теж не відображає своїх справжніх ліній, захований за наклейкою та з добре замаскованим на торцях центральним повітрозабірником. Крім того, кросовер отримав новий силует, що свідчить про збільшення габаритів новинки.

За 15 років було продано майже мільйон одиниць кросоверу, і цей Tiguan стане останнім з ДВЗ. Марка запропонує два бензинові двигуни MHEV – 1,5 TSI і 2,0 TSI – з різною потужністю. Всі версії матимуть автоматичну коробку передач DSG з повним приводом 4MOTION у найпотужнішій версії та дві версії PHEV потужністю до 272 к.с. Вихід на ринок заплановано на першу половину 2024 року.

admin

Наверх