Nissan Skyline Пола Уокера виставили на продаж > Gercek Tesisat

Nissan Skyline Пола Уокера виставили на продаж

Спортивний Nissan із колекції голлівудського актора Пола Уокера виставили на продаж. Цього разу поціновувачам творчості франшизи «Форсаж» пропонується рідкісна версія R34 GT-R V-Spec II. Про це повідомляє портал Hive Auto.

Skyline GT-R 1999 у виконанні V-Spec II був офіційно привезен у США в кількості всього 16 екземплярів компанією MotoRex. Один з екземплярів рідкісного японського спорткара опинився в гаражі знаменитого голлівудського кіноактора Пола Уокера, одного з головних героїв легендарної франшизи «Форсаж».

Автомобіль має всі необхідні супровідні документи та каліфорнійську реєстрацію. Машина має характерне фарбування Bayside Blue, як і R34 GT-R, на якому Уокер знімався в Fast&Furious.

У списку опцій моделі – амортизатори Tein з електронним регулюванням, диски Tein TE37 Saga з гумою BF Goodrich, гальма Brembo та спортивна вихлопна система з нержавіючої сталі.

Під капотом спорткара розташовується 2,6-літровий бензиновий двигун з двома турбінами. Рядна «шістка» має у своєму арсеналі 280 к.с. та 392 Нм крутного моменту. У парі з ним працює 6-ступінева «механіка».

Автомобіль в оригінальному забарвленні з декоративними аплікаціями має на своєму одометрі 21 241 милю (34 177 км). Ціна доступна за індивідуальним запитом.

admin

Наверх