Nissan оновить популярний кросовер на ринку Азії та Африки > Gercek Tesisat

Nissan оновить популярний кросовер на ринку Азії та Африки

Японський автовиробник Nissan запланував оновлення для одного з найпопулярніших компактних кросоверів. Йдеться про модель Nissan Magnite 2023 року, що продається в країнах Азії та Африки.

Повідомляється, що зміни будуть скоріше точковими і не торкнуться паркетника глобально. Щодо зовнішності жодних коригувань не очікується. А ось зміни в частині характеристик та обладнання, пов’язаних із безпекою пасажирів, відбудуться.

Насамперед фахівці Nissan планують розширити набір електронних сервісів, які підвищать безпеку кросовера. Тепер до стандартної модифікації автомобіля входитимуть система, що визначає тиск у шинах, контроль тяги, динамічне керування та асистенти, які допомагають починати рух при паркуванні під ухилом. Даний набір електронних сервісів дозволяє розраховувати на підвищення безпеки пасажирів та інших учасників руху на дорозі. Це підтверджує і краш-тест за системою GNCAP, в якому автомобіль зумів заробити вражаючу оцінку у чотири зірки.

Також стандартна версія Nissan Magnite тепер оснащена обігрівом та системою очищення заднього скла. У той же час, з можливостей базової модифікації розробник прибрав світлодіодні протитуманки та задню полицю в салоні, де було встановлено два додаткові динаміки.

Під капотом паркетника розташований атмосферний або турбований літровий двигун. У першому випадку він працює з віддачею в 71 кінську силу, а в другому здатний видавати до 100 л. У парі з цими агрегатами взаємодіють механічна КПП чи варіатор.

admin

Наверх