NIO почне випускати електромобілі з твердотілими акумуляторами до кінця року > Gercek Tesisat

NIO почне випускати електромобілі з твердотілими акумуляторами до кінця року

Поки партнери японських та європейських автовиробників обіцяють освоїти випуск тягових батарей із твердотільних електролітів ближче до середини десятиліття, китайська компанія NIO заявляє про готовність почати постачати ними свої електромобілі з кінця поточного року. Електромобіль ET7, наприклад, при використанні твердотілих батарей ємністю 150 кВт.год збільшить запас ходу за межі 1000 км.

Про відповідні наміри китайського автовиробника повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на представників компанії. За даними джерел, у четвертому кварталі поточного року NIO вже матиме батареї ємністю 150 кВт.год та щільністю зберігання заряду 360 Вт.год/кг, що більш ніж удвічі перевищує показники тієї ж Tesla Model 3 Long Range. Нагадаємо, що сам Ілон Маск (Elon Musk) скептично ставиться до ідеї випуску електромобілів із запасом ходу понад 600 км, оскільки переконаний, що після подолання такої дистанції люди неминуче захочуть відпочити, і паузу можна використовувати для швидкого заряджання тягової батареї.

Якщо оснащувати вже існуючі електромобілі NIO батареєю із зазначеними характеристиками, ES8 зможе проїхати без підзарядки до 850 км за циклом NEDC, модель ES6 подолає на одному заряді до 900 км, а седан ET7 зможе проїхати більше 1000 км. Перевага продукції NIO полягає в тому, що машини оснащуються змінними батареями. Це означає, що навіть електромобілі, що експлуатуються, можна буде перевести на використання акумуляторів збільшеної ємності. При цьому виплачувати повну вартість батареї одночасно немає особливої ??потреби – тягові акумулятори NIO надає в оренду за передплатою. Компанія також будує станції експрес-заміни батарей, які дозволяють автовласнику всього за кілька хвилин обміняти батарею, що розрядилася, на повністю заряджену.

Поставляти NIO батареї на базі твердотілого електроліту, мабуть, буде пекінська компанія WeLion New Energy Technology. Повідомляється, що у складі анода цих акумуляторів буде використовуватися поєднання вуглецю та кремнію, а у складі катода передбачено підвищений вміст нікелю. Твердотілий електроліт, у свою чергу, підвищить швидкість експрес-зарядки та підвищить пожежну безпеку батареї, не кажучи вже про збільшення запасу ходу.

admin

Наверх