Німецький «вбивця Tesla» отримає автопілот четвертого рівня > Gercek Tesisat

Німецький «вбивця Tesla» отримає автопілот четвертого рівня

З’явилися перші подробиці про новий електричний флагман Volkswagen – Trinity. У концерні його називають «флагманський проєкт боротьби з домінуванням Tesla на ринку електромобілів».

Перевагу над американськими електромобілями Trinity EV забезпечить нова програмна платформа SSP, яка підтримує системи автономного керування четвертого рівня. Тобто в певних умовах і за наявності розмітки, що добре читається, автомобіль керує самостійно.

Передбачалося, що Trinity EV запустять у 2026 році, але незабаром після вступу на посаду генеральний директор VW Group Олівер Блюм відклав проєкт.

Як стверджується, це пов’язано з проблемами дочірньої компанії Cariad, яка відповідає за розробку програмного забезпечення. Нібито відстрочка дозволить послабити тиск на неї.

За інформацією Automotive News Europe, серійне виробництво Trinity EV налагодять на заводі Volkswagen у Цвіккау (Німеччина). Точних термінів старту виробництва поки не має.

Також платформу SSP отримають електричний Golf, електричний Tiguan та наступник Tiguan Allspace. Виробництво цих моделей налагодять на заводі у Вольфсбурзі. Так наступник Tiguan Allspace стане на конвеєр у 2025 році. Роком пізніше до нього приєднається Tiguan EV.

admin

Наверх