Незабаром у «Дії» можна буде перереєструвати транспортний засіб > Gercek Tesisat

Незабаром у «Дії» можна буде перереєструвати транспортний засіб

Максимум державного сервісу в телефоні. Українці вже звикли за лічені хвилини отримувати послуги в ґаджеті не виходячи з дому. Їхній перелік постійно розширюється. І в найближчому майбутньому громадяни зможуть онлайн навіть продавати рухоме майно всього в кілька кліків.

Перший крок для цього вже зроблено. Сьогодні в застосунку «Дія» запускається набір на бета-тестування однієї з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС – перереєстрація транспортних засобів. Вона буде доступною для легкових авто, мотоциклів та мопедів. Також зручна в користуванні – продавець має сформувати заяву у «Дії» та поділитися QR-кодом або посиланням на договір. У свою чергу покупцеві необхідно підписати отриманий документ. Також обрати – залишити старий номерний знак або змінити на новий.

Долучитись до набору на бета-тестування можуть виключно повнолітні громадяни України, які мають:

  • наявне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • реєстраційний номер платника податків;
  • ID, закордонний паспорт або посвідку на проживання;
  • зареєстроване місце реєстрації проживання;
  • Дія.Підпис.

Звертаємо увагу, що особи, які братимуть участь в бета-тестуванні, зможуть реально продати та придбати автомобіль. Долучитись до набору на бета-тест можна за посиланням.

Крім того, для водіїв у майбутньому буде доступною можливість доставки документів поштовим оператором. Якщо водій придбає автомобіль з іншої області, замовити отримання номерних знаків та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – у будь-яке зручне відділення Укрпошти.

Послуга з перереєстрації транспортних засобів в «Дії» реалізовується Мінцифрою разом з Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром МВС, ДП «Інфотех» та АТ «Укрпошта».

admin

Наверх