Названо переможців премії «Всесвітній автомобіль року 2023» > Gercek Tesisat

Названо переможців премії «Всесвітній автомобіль року 2023»

У рамках міжнародного автосалону у Нью-Йорку відбулася церемонія нагородження премії «World Car of the Year 2023». Більшість нагород забрали електромобілі.

Кращим автомобілем 2023 визнаний Hyundai IONIQ 6. Електрокару вдалося обійти таких суперників як BMW X1 і KIA Niro. Також ця модель отримала нагороди ще у двох категоріях – «Найкращий електромобіль» та «Найкращий дизайн».

«Всесвітнім преміальним автомобілем року» визнано електромобіль Lucid Air. У боротьбі за титул модель обійшла BMW 7-series та Genesis G90. Переможцем у категорії «Найпотужніший автомобіль» став KIA EV6 GT, обігнавши по балах Nissan Z та Toyota GR Corolla. У категорії «Всесвітній міський автомобіль 2023» нагороду отримав Citroen C3, перемігши Volkswagen Taigo та ORA Funky Cat.

Премія «World Car of the Year» вручається починаючи з 2005 року. Переможців визначає журі, яке складається зі 100 автомобільних журналістів, які представляють 32 країни світу. Відповідно до правил, претендувати на звання найкращого можуть моделі, які вже пропонуються на ринку. Причому не на одному, а як мінімум на двох (Європа, США, Китай, Японія, Індія та Корея).

admin

Наверх