Названо найпопулярніші електромобілі в пошуку Google > Gercek Tesisat

Названо найпопулярніші електромобілі в пошуку Google

Компанія з лізингу електромобілів Gridserve проаналізувала дані про пошукові запити у Google та назвала найпопулярніші електромобілі. Про це повідомили на сайті InsideEVs.

Рейтинг складено на основі пошукових запитів у США за 2022 рік. Експерти поділилися результатами для кожного американського штату.

У 41 штаті лідером за запитами в Google стала Tesla Model 3. Електромобіль залишається одним з найбільш затребуваних у всьому світі.

Потенційні покупці часто цікавляться різницею між Tesla Model 3 і дорожчим кросовером Model Y. Статистика продажів говорить про те, що обидва автомобілі чудово продаються у США.

У Gridserve відзначили, що у 2022 році було здійснено майже 20 000 000 пошукових запитів у Google про Tesla Model 3. У Великій Британії інформацію про цей електрокар шукали 6 000 000 разів.

Тільки в дев’яти штатах США Tesla Model 3 не лідирувала за пошуковими запитами в Google. У двох штатах найчастіше шукали Rivian R1T, а ще в одному Cadillac Lyriq. Hyundai IONIQ 5 та KIA EV6 були найпопулярнішими електрокарами у шести штатах.

З 213 проаналізованих країн найпопулярнішими виявилися електромобілі 32 різних виробників:


admin

Наверх