Названо найненадійніші японські автомобілі > Gercek Tesisat

Названо найненадійніші японські автомобілі

На сайті Carscoops спростували думку про супернадійність японських автомобілів. Перший рядок свого антирейтингу вони віддали Mazda RX-8. Справа в тому, що роторний двигун спорткупе потребує частого обслуговування. Зокрема, регулярної заміни апексних ущільнень, причому задовго до 241 400 км, встановлених для більшості двигунів.

Власник багатьох автомобілів Nissan стикається з проблемами у безступінчастій коробці передач. Це стосується моделей Rogue, Pathfinder та Infiniti QX60. Щоб урегулювати судові позови з їхніми власниками, компанії довелося виплатити 277 мільйонів доларів. Аналогічні проблеми з варіатором має оригінальний Nissan Murano. Причому ремонту він не підлягає. Усунути проблему можна лише заміною.

Також останніми місяцими з’явилися нарікання на Toyota GR86 та Subaru BRZ. Як пишуть на форумах, спорткари-близнюки мають проблеми які можуть призвести до відмови двигуна.

Варто зазначити, що при складанні антирейтингу враховувалися лише автомобілі японських брендів із японськими трансмісіями.

admin

Наверх