Найбільший китайський сервіс таксі Didi показав прототип безпілотного авто > Gercek Tesisat

Найбільший китайський сервіс таксі Didi показав прототип безпілотного авто

Китайська компанія Didi показала концепт безпілотного таксі Neuron з роборукою для завантаження багажу, повідомляє Bloomberg.

Довжина такого авто складає 4,5 м, а зовні нього встановлено 8 відеокамер. Також там є роборука для завантаження важкого багажу. Місця для водія всередині Didi Neuron немає.

Служба безпілотного таксі Didi, відома як Robotaxi, вже доступна в деяких районах Шанхая та Гуанчжоу з певними обмеженнями. Компанія вийде за межі випробувальної стадії з наступним поколінням Robotaxi. Їх вона планує розробити спільно з автовиробниками, що працюють з відновлюваними джерелами енергії. Інтегрувати нові напрацювання в екосистему планують до 2025-го року.

Нагадаємо, що Didi заснована Чен Веєм і надає послуги агрегатора таксі, каршерингу, райдшерингу тощо. Сервіси компанії – це таксі Didi, каршеринг Didi, Hitch (райдшеринг Didi), Didi Bus, Didi Minibus, Didi Test Drive, Bike-Sharing. Сервісами Didi користуються понад 450 млн користувачів у більш ніж 400 містах Китаю та інших країнах.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Пекіні. Didi є найбільшою у світі компанією, що володіє монопольними інвестиціями в індустрії велошерингу по всьому світу. Компанія проводить 25 млн поїздок на день і перевершує інші подібні компанії. Наприкінці 2021-го року Didi зареєстрував торгову марку в Україні, однак компанія так і не вийшла на наш ринок.

admin

Наверх