На заводі у Сандувілі виготовили мільйонний Renault Trafic > Gercek Tesisat

На заводі у Сандувілі виготовили мільйонний Renault Trafic

На заводі Renault у французькому місті Сандувіль виготовили мільйонний розвізний автомобіль Renault Trafic. Зазначимо, що Trafic випускали на різних підприємствах: машину першого покоління – у місті Кей (Франція), другої генерації – у Барселоні (Іспанія) та Лутоні (Велика Британія). А виробництво моделі нинішньої, третьої генерації у 2014 році знову перенесли до Франції. Всього з 1980 року було виготовлено 2,4 млн. «Трафіків», які поставили більш ніж у 50 країн.

Сьогодні Renault Trafic входить у трійку легких розвізних автомобілів, що найбільше продаються в Європі (в середньому сегменті). Модель пропонується у варіанті вантажного фургона, машини з дворядною кабіною, а також як floor cab для встановлення різних надбудов. Тут слід зазначити, що понад 350 різних кузовобудівних компаній отримали схвалення від Renault Pro+ для роботи з моделлю Trafic.

Щодо пасажирських виконань, то тут покупці можуть вибрати версії Сombi та Spaceclass, а також розкішний кемпер SpaceNomade. Пропонується широкий асортимент дизельних двигунів, а через кілька місяців буде запущено у виробництво модель на електротязі – Trafic E-Tech Full Electric.

Підприємство Renault у Сандувілі, засноване 1964 року, спочатку випускало люксові легкові моделі. З 2010 року почалася його модернізація для підготовки до виробництва комерційних автомобілів Trafic. Загалом було інвестовано близько 230 млн. євро. Сьогодні тут працює 1677 людей. За день при двозмінному режимі з конвеєра сходить 600 машин Renault Trafic – по одній кожні 80 сек. На підприємстві також виготовляють автомобілі для Nissan – модель Primastar та Renault Trucks – Trafic Red Edition.

admin

Наверх