На польському кордоні значно зросла кількість паливовозів на виїзд > Gercek Tesisat

На польському кордоні значно зросла кількість паливовозів на виїзд

На ще одному пункті пропуску «Рава-Руська – Хребенне» на кордоні з Польщею значно виросла кількість вантажівок у напрямку України. Про це enkorr повідомили гравці ринку.

Зі слів одного з операторів, однією з причин стали труднощі з пропуском автомобілів на пункті «Ягодин – Дорогуськ».

«На цьому пункті і так рух був ускладненим після того, як паливовозам закрили «зелений коридор» і запровадили електронну чергу. З сьогоднішнього дня через нього рух ускладнився ще й через страйк у Польщі», – каже він, зазначивши, що через це оператори почали шукати альтернативні шляхи ввозу ресурсу в Україну, зокрема частину автоцистерн було переспрямовано на пункт пропуску «Рава-Руська – Хребенне», який і так був завантаженим.

Окрім цього, трейдер висловив побоювання, що з понеділка на цьому пункті ситуація ще більш ускладниться. Оскільки, як і на «Ягодині – Дорогуськ», на ньому вводять електронну чергу.

«Через закриття «зелених коридорів» трейдери вирішили перестрахуватися і збільшити обсяги постачань в Україну, аби забезпечити їх прогнозованість і ритмічність, що додатково впливає на збільшення черг на кордоні», – додав ще один зі співрозмовників видання.

admin

Наверх