На дороги виїхав електричний контейнеровоз DAF EcoCombi > Gercek Tesisat

На дороги виїхав електричний контейнеровоз DAF EcoCombi

Транспортна компанія Vlot Logistics із Нідерландів почала експлуатувати перший у країні автопоїзд-контейнеровоз на електротязі – DAF EcoCombi. Зчіпка з тривісного шасі DAF CF Electric, підкатного візка та напівпричепа має габаритну довжину 25,25 м.

Автопоїзд може перевозити відразу три 20-футові контейнери, що дозволяє скоротити кількість ходок, а значить і витрати. Запас ходу електричного важкоатлета досягає 200 – 250 км.

Vlot Logistics має в Роттердамі власну зарядну станцію на 300 кВт, що дозволяє «наповнити» батареї електротягача до 80% ємності всього за одну годину. Причому більшість електроенергії надходить від сонячних панелей, розміщених на будинках компанії.

Зазначимо, що в автопарку Vlot Logistics сьогодні є вже 10 електричних вантажівок. Серед них тягач Volvo FM Electric, який працює з напівпричепом-бетонозмішувачем Schning Stetter, також електричним. Крім того, заслуговує на увагу і тривісна електровантажівка Emoss 5028, побудована голландською компанією Emoss на базі MAN TGS. Ця машина укомплектована 370-кіловатним електромотором та батареями на 600 кВт.год. Останні також живлять встановлений на шасі 40-тонний кран-маніпулятор HIAB.

admin

Наверх