На базі Skoda Rapid створили унікальний кабріолет > Gercek Tesisat

На базі Skoda Rapid створили унікальний кабріолет

Згідно з повідомленнями Autocar India, студенти місцевої технічної академії VW Group створили перший в історії студентський проект за межами Чехії за весь час існування цієї програми.

Якщо говорити конкретніше, вони створили унікальний кабріолет на базі ліфтбека Skoda Rapid. Цей проєкт дозволив студентам отримати практичний досвід роботи в автомобільній промисловості, який стане їм у нагоді.

Піюш Арора, керуючий директор та головний виконавчий директор Skoda Auto Volkswagen India, заявив: «Ця ініціатива відображає нашу відданість розвитку талантів та просуванню інновацій в індійській автомобільній промисловості. Такі ініціативи також створюють можливість реалізації футуристичних ідей шляхом створення прототипів з нестандартним мисленням без страху невдачі».

З незвичайних рішень варто виділити значок Skoda на капоті, який «ховається» при натисканні кнопки. Кабріолет Rapid має світлодіодні фари, жовті акценти на передньому бампері, дверях та гальмівних супортах. Стандартний вихлоп був замінений на більш спортивний.

Всередині однієї з основних проблем було кріплення ременів безпеки через відсутність центральних стійок, тому вони кріпляться на сидіннях. Салон отримав спортивну червону оббивку, а також інформаційно-розважальний блок із сенсорним екраном.

Подробиці про характеристики двигуна і коробки поки не уточнюються, тому, імовірно, під капотом змін у порівнянні зі стандартною Skoda Rapid немає.

admin

Наверх