Mullen показав довгоочікуваний електричний спорткар > Gercek Tesisat

Mullen показав довгоочікуваний електричний спорткар

Спортивний електромобіль Mullen GT офіційно представили у Нью-Йорку після майже п’яти років невиконання обіцянок двох судових процесів.

Mullen і Qiantu Motors ще в 2018 році оголосили про плани омологувати електричний спорткар K50 і продавати його в Сполучених Штатах, починаючи з 2020 року. Цього не сталося, і дві фірми вирішили знайти правди в суді. Але в березні 2023 року компанії уклали мирову угоду. Mullen отримав ексклюзивне право збирати, виготовляти та продавати омологовані транспортні засоби на базі Qiantu K50 у Північній та Південній Америці протягом п’яти років.

В обмін Qiantu, очевидно, отримає гонорар за кожен електромобіль, проданий в Америці, і обіцянку, що Mullen купуватиме певну кількість комплектів транспортних засобів щороку.

Електромобіль Mullen GT планують виготовити в Індіані в двох різних варіантах. У компанії зазначають, що базовий GT матиме систему повного приводу з двома двигунами, що сумарно розвивають 375 к.с. і 580 Нм максимального крутного моменту. За офіційними даними, це дозволить моделі розганятися від 0 до 100 км/год за 4,2 секунди, а також розвивати максимальну швидкість у 201 км/год, та мати запас ходу у 380 км.

Компанія також стверджує, що працює над зарядженою версією GT RS, яка зможе розганятися від 0 до 100 км/год за 1,95 секунди і досягати максимальної швидкості у 322 км/год.

У Mullen зазначили, що новинка матиме алюмінієвий каркас кузова, а також легкі панелі кузова з вуглецевого волокна, які важать лише 46,7 кг.

admin

Наверх