Модельний ряд Tesla поповниться електричним квадроциклом > Gercek Tesisat

Модельний ряд Tesla поповниться електричним квадроциклом

Коли Tesla представила Cybertruck у 2019 році, Ілон Маск «вивів на сцену» електричний квадроцикл Cyberquad, щоб «показати» вантажопідйомність шасі пікапа. На той момент не було зрозуміло, чи планує Tesla зробити електричний квадроцикл серійним, але пізніше Маск підтвердив, що це буде опція для покупців Cybertruck.

Tesla подала заявку на торгову марку для використання терміну Cyberquad для «всюдиходів; наземних транспортних засобів; електричних транспортних засобів», але термін дії цієї торгової марки закінчився, оскільки компанія не використовувала її в комерційних цілях.

Tesla подала два запити на продовження терміну дії «заяви про використання» торговельної марки, останній з яких, як виявилось, закінчився минулого року.

Нова заявка свідчить про те, що Tesla все ще планує використовувати цю назву і вивести на ринок свій електричний квадроцикл.

Про Cyberquad відомо небагато, коли мова заходить про технічні характеристики та особливості, але очікується, що він добре впишеться в шасі Cybertruck.

Що стосується термінів, то поки що незрозуміло, як скоро він з’явиться на ринку слідом за Cybertruck.

admin

Наверх