Минулорічне відкликання Mustang Mach-E не вирішило проблем електромобіля > Gercek Tesisat

Минулорічне відкликання Mustang Mach-E не вирішило проблем електромобіля

Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) перевірить минулорічний інцидент, у результаті якого Ford оголосила про відкликання 49 тис. електромобілів Mustang Mach-E.

В результаті перегріву контакторів високовольтного ланцюга машина могла різко втратити потужність і відключитися, наразивши автовласника і оточуючих на загрозу аварії. Збої часто виникали невдовзі після відключення високошвидкісної зарядки або серії різких розгонів.

Відкликання було обмежене оновленням ПЗ, яке стало примусово знижувати потужність при перегріві контактів. Автовиробник призупинив у дилерських центрах постачання екземплярів машин, які не отримали цього оновлення. Додатково було оголошено про заміну розподільної коробки високовольтної батареї на машинах, що потрапили під програму відкликання.

Тепер Управління з розслідування дефектів при NHTSA повідомило, що до відомства надійшло 12 скарг на недостатню ефективність вжитих Ford заходів. В одній із скарг від 19 серпня йдеться, що через одну й ту саму проблему з електричною частиною довелося двічі проводити заміну розподільної коробки високовольтної батареї. В іншій, датованій лютим, повідомляється, що після оновлення програмного забезпечення збій повторився.

Відкликання торкнулося 48 924 автомобілів Mustang Mach-E модельного ряду 2021 і 2022 років, які були випущені в період з 27 травня 2020 по 24 травня 2022 року на заводі Ford у мексиканському Куаутітлані. Під розслідування NHTSA потрапило 64 727 машин, уточнили у відомстві.

admin

Наверх