MINI поверне в гаму «механіку» як опцію > Gercek Tesisat

MINI поверне в гаму «механіку» як опцію

Американська філія марки MINI оголосила, що тридверні хетчбеки 2023 модельного року будуть доступні в тому числі з ручною трансмісією, причому «три педалі» можуть бути у всіх малолітражок, у тому числі у «заряджених» Cooper JCW. Для п’ятидверних MINI та кабріолетів Cooper «механіка» залишиться недоступною через проблеми з ланцюжками поставок. Чи відновлять продаж «трипедальних» MINI за межами США невідомо.

Про припинення виробництва автомобілів MINI з «механікою» стало відомо на початку травня. Тоді британська марка не уточнила, коли ручну коробку передач назад додадуть в конфігуратор, але схоже криза дефіциту мікрочіпів подолана, і опції, що раніше відсутні, стануть потроху повертати.

За традицією до нового модельного року MINI поміняє палітру кольорів кузова та перегляне обладнання. Проте можливості персоналізації скоротяться, щоб «забезпечити безперервну доставку нових автомобілів на ринок». Базовий MINI Cooper із твердим дахом коштує в США від 28 600 доларів, найдорожчий у лінійці Countryman JCW потягне на 49 075 доларів.

До 2030 року компанію MINI чекає повна електрифікація, так що століття механічних коробок передач у будь-якому випадку добігає кінця. Британські журналісти вважають, що «батарейні» новинки MINI будуть випускатися в Китаї.

admin

Наверх