Мільярдер Порше подав на розлучення із 74-річною дружиною через хворобу > Gercek Tesisat

Мільярдер Порше подав на розлучення із 74-річною дружиною через хворобу

79-річний Вольфганг Порше подав на розлучення зі своєю 74-річною дружиною Клаудією, заявивши, що хвороба призвела до різких змін у її особистості. Про це повідомляє The Metro.

Подружня пара була разом із 2007 року. Вони одружилися у 2019 році. Статки родини Порше оцінюються приблизно у 18 мільярдів фунтів стерлінгів (816 мільярдів гривень).

Клаудія Порше, бабуся та колишня радниця уряду Німеччини, вже кілька місяців не може самостійно пересуватися та, як повідомляється, вже майже два роки мешкає з дочкою. Видання зазначає, що як мінімум чотири хатні робітниці цілодобово стежать за тим, щоб вони мали все необхідне.

У цей період психічний стан Клаудії Порше різко погіршився, що, за твердженням джерел, близьких до сім’ї, унеможливило спільне життя пари.

Німецький Bild повідомляє, що після розставання Вольфганг останніми місяцями зблизився зі своєю подругою, 59-річною Габріелою Принцесин цу Лейнінген.

Мільярдер народився в Австрії та є молодшим сином Феррі Порше, який заснував марку спортивних автомобілів у Штутгарті в 1930 році.

Як керівник і член наглядової ради він відіграв ключову роль у розвитку компанії Porsche. Його старший брат – Фердинанд «Бутці» Порше, який розробив перший Porsche 911 у 1964 році.

Зараз Вольфганг живе в Целль-ам-Зе, що в Австрії, та має чотирьох дітей – двох від режисерки та сценаристки Сюзанни Брессер, із якою він одружився в 1988 році та розлучився у 2008 році.

admin

Наверх