Mercedes Sprinter отримав оригінальну плаваючу версію > Gercek Tesisat

Mercedes Sprinter отримав оригінальну плаваючу версію

У Парижі туристів на річці Сена кататиме незвичайна амфібія. В її основі лежить мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter. Про це повідомляє auto.cz.

Незвичайний тюнінг Mercedes Sprinter виконала французька компанія Eres Part, що створює спецтехніку. Це вже не перша подібна їхня робота. Замовником обох мікроавтобусів виступила компанія, що займається туристичними круїзами Сеною.

Мікроавтобус Mercedes Sprinter серйозно переробили. Він отримав металевий корпус як у човна із загостреним «носом» і пару висувних понтонів з боків.

Салон Mercedes Sprinter розрахований на 12 пасажирів, а в багажнику з’явився надувний рятувальний човен. На водійському місці з’явилися додаткові човнові прилади. Автобус здатний заїжджати у воду і вибиратися на сушу, не висаджуючи пасажирів.

Силова установка мікроавтобуса зазнала змін. До стандартного турбодизеля додали бензиновий двигун для човна Honda з гребним гвинтом. А щоб вночі амфібія Mercedes не будила парижан, встановили 16-сильний електромотор. Крім того, ще пара електромоторів приводять у рух рульові гвинти.

admin

Наверх