Mercedes-Benz розробляє незвичайні подушки безпеки для лежачих водіїв > Gercek Tesisat

Mercedes-Benz розробляє незвичайні подушки безпеки для лежачих водіїв

Mercedes-Benz планує створити інноваційні подушки безпеки для безпілотних автомобілів. Вони будуть здатні захистити водія та його пасажирів в положенні лежачи. Про це повідомили на сайті CarBuzz.

У США Mercedes-Benz запустили систему автономного водіння третього рівня Drive Pilot для своїх авто. При її активації водій може повністю відкинути сидіння і навіть почитати книгу. Система працює тільки на швидкості до 65 км/год.

Стандартні подушки безпеки на рульовому колесі не здатні захистити водія, якщо він перебуває в положенні лежачи. Проте розкладні сидіння поки що доступні тільки для другого ряду найрозкішніших моделей Mercedes-Benz. У майбутньому такі крісла з’являться і на передньому ряду багатьох моделей бренду.

У Mercedes-Benz розглядають кілька варіантів розташування нових інноваційних подушок безпеки. Їх можуть розмістити в ременях безпеки або в середній стійці.

Також майбутні автомобілі Mercedes-Benz можуть отримати й інші системи безпеки. Вони дадуть змогу утримати водія в кріслі навіть в положенні лежачи, щоб уникнути травм під час ДТП.

admin

Наверх