Mercedes-Benz готується відправити «Гелендваген» на пенсію > Gercek Tesisat

Mercedes-Benz готується відправити «Гелендваген» на пенсію

Mercedes-Benz готує до прем’єри нове покоління легендарного G-Class. Культовий позашляховик Mercedes-Benz G-Class випускається з 1979 року, але формально історія моделі починає відлік з 1990 року – тоді і з’явився G-Class зі звичним індексом. За більш ніж 30 років автомобіль змінив лише два покоління, останнє з яких з’явилося в 2018 році. Через шість років з моменту прем’єри друге покоління G-Class готується зійти зі сцени – вже підтверджено, що 2024 року світло побачить нова генерація «Гелендвагена».

Видання Business Insider Germany, посилаючись на внутрішню документацію Mercedes-Benz, яка опинилася у розпорядженні журналістів, повідомляє про припинення виробництва культового позашляховика у першому кварталі 2024 року. Точна дата зняття моделі з конвеєра не називається, але можна припустити, що випуск Гелендвагена завершиться після виконання всіх отриманих на модель замовлень.

На зміну класичному позашляховику прийде його технологічніша версія, створена з урахуванням сучасних трендів. Керівник проекту G-Class Емерік Шиллер зазначив, що новий автомобіль отримає більш опрацьований з точки зору аеродинаміки дизайн і суттєво знижену витрату палива, домогтися якої допоможе впровадження гібридних силових установок.

У новому поколінні G-Class також вперше з’явиться повністю електрична версія. Модель Mercedes-Benz EQG увійде в лінійку фірмового суббренду EQ, який включає автомобілі з електричною силовою установкою. Терміни прем’єри цієї версії «Гелендвагена» не названо, але вона не повинна затриматися – електропозашляховик з’явиться невдовзі після дебюту базової модифікації.

admin

Наверх