Mercedes-Benz Arocs перетворили на надпотужний евакуатор > Gercek Tesisat

Mercedes-Benz Arocs перетворили на надпотужний евакуатор

Спеціалізована німецька компанія Brechtel виготовила на базі тягача Mercedes-Benz Arocs 4163 колісної формули 8х4 надпотужний евакуатор. Модель Masterlift може буксирувати транспортні засоби масою до 100 т. В задній частині машини встановлена гідравлічна підйомна рампа, призначена для перевезення методом часткового вантаження. Також на шасі змонтовано кран і дві лебідки.

Управління усім цим устаткуванням можливо чотирма способами – із стаціонарних пультів на кормі та на борту, а також двох виносних пультів – по дротах і радіо. Кузовна надбудова по боках має багато речових відсіків, де зберігаються ланцюги та крюки різних розмірів.

Надпотужному евакуаторові потрібний і відповідний двигун. В даному випадку машина укомплектована турбодизелем OM473 потужністю 625 к.с., який розвиває максимальний крутний момент в 3000 Нм вже при 1100 об/хв. Тут застосовується зчеплення з турборетардером (Turbo Retarder Clutch), в якому об’єднані ретардер і гідродинамічна пускова муфта. Це дозволяє плавно рушати з місця, а також ефективно гальмувати з важким вантажем, особливо на спусках.

Евакуатор Mercedes-Benz Arocs 4163 сьогодні можна зустріти на німецьких трасах А5 Базель/Франкфурт і А8 Мюнхер/Карлсруэ. За перших два місяці роботи машина виїжджала на виклики вже 35 разів.

admin

Наверх