Mercedes-Benz та Volkswagen підтримали повну відмову від ДВЗ > Gercek Tesisat

Mercedes-Benz та Volkswagen підтримали повну відмову від ДВЗ

Представники компаній Mercedes-Benz і Volkswagen назвали досяжним план відмови від ДВЗ нових автомобілів з 2035 року, за який днями проголосував Європарламент, пише Automotive News. Ба більше, Mercedes-Benz збирається повністю перейти на електротягу ще раніше.

У Volkswagen виданню заявили, що перехід світового автопрому на виробництво електромобілів є невідворотним. На думку виробника, «це єдиний екологічно, технологічно та економічно розумний спосіб оперативно замінити двигуни внутрішнього згоряння».

Водночас у Mercedes-Benz висловили готовність вже до 2030 року повністю перейти на електромобілі там, де це дозволять ринкові умови. Водночас, як зазначив голова департаменту зовнішніх зав’язків компанії Еккарт фон Кладен, рішення Євросоюзу змусити автовиробників відмовитися від ДВЗ покладає на політиків відповідальність щодо створення необхідної інфраструктури.

Раніше про намір відмовитися від оснащення нових автомобілів двигунами внутрішнього згоряння до 2035 року заявляли інші виробники. Влада Євросоюзу розраховує оформити заборону як запровадження нульового обсягу шкідливих викидів: ініціативу Єврокомісії парламентарії підтримали 10 червня. Депутати відхиливши цілу низку пом’якшуючих поправок, проте в остаточній угоді доведеться врахувати позицію всіх 27 країн-учасниць ЄС.

admin

Наверх